نتایج: ٥ مورد یافت گردید.
فهرست مهارت های باشگاه بسکتبال گرینویل (Greenvale) - ۱۳۹۱/۵/۱۱
فهرست مهارت های باشگاه بسکتبال گرینویل در این مقاله بسکتبال آورده شده است. لیست از تمامی مهارت های پای ای که در این باشگاه برای رده های سنی مختلف آموزش داده می شود. توجه به این مقاله می تواند کمک شایانی به مربیان پایه بسکتبال کشور کند.
[نویسنده: سید مرتضی قنات آبادی]
نکاتی مهم برای شات بلاکرها در بلاک شات کردن Block Shot توپ بسکتبال - ۱۳۹۱/۵/۱۱
بسیاری از معلمین بسکتبال معتقدند که بلاک شات Block Shot مهارتی است که بیشتر جنبه غریزی دارد تا آموزشی و اکتسابی، به همین خاطر ترجیح می دهند که به جای صرف وقت روی بلاک شات Block Shot، به آموزش و تمرین روی مهارتهای دفاعی دیگری که از اطمینان بیشتری برخوردار هستند، بپردازند. اما توجه به این نکته که بلاک شات یک تکنیک می باشد و مانند هر تکنیکی دیگر نیازمند تمرین و قابل فراگیری می باشد، حائز اهمیت است.
[نویسنده: صفاعلی کمالیان]
مهارت توپ ربایی Steal در بسکتبال و نکاتی در ارتباط با آن - ۱۳۹۱/۵/۱۱
توپ ربایی Steal یکی از مهارت های مهم بسکتبال است که همواره مربیان بسکتبال توجه ویژه ای به آن دارند و همانطور که می دانید، توپ ربایی Steal در سیستم های مختلف آماری در کنار ریباند Rebound، انواع شوت Shot، بلاک شات Block Shot و غیره از شاخص های ویژه برای ارزیابی عملکرد بازیکنان بسکتبال محسوب می شود.
[نویسنده: صفاعلی کمالیان]
پیک و چرخش یک بازیکن بسکتبال - Pick and Roll - ۱۳۹۱/۵/۱۱
یکی از موثرترین و بهترین حرکاتی که بازیکنان مهاجم بسکتبال برای آزاد شدن از دست مدافعین انجام می دهند حرکت Pick And Roll می باشد، که برای از بین بردن آن روش های گوناگونی موجود هست که به صورت تیتر بار در این مقاله بیان شده است.
[نویسنده: امید احمدی]
راه های فرار از مدافع بسکتبال - ۱۳۹۱/۵/۱۱
حرکت بدون توپ یکی از اصولی ترین حرکاتی است که بازیکنان یک تیم بسکتبال موفق به طور پیوسته و به صورت صحیح انجام می دهند. یک حرکت بدون توپ صحیح، نتنها می تواند خود فرد را در وضعیت مناسب برای کسب امتیاز قرار دهد، بلکه می تواند بازیکنان هم تیمی را نیز در وضعیت ایده آل برای بدست آوردن امتیاز قرار دهد. از اینروست که مربیان بزرگ روی این حرکات تاکید فراوان دارند. یکی از این حرکات استفاده از برش های مختلف از قبیل Front cut، Back cut، V-cut، L-cut، Curl-cut، Button-hook و Flash cut هست.
[نویسنده: امید احمدی]
نمایش:
١٠
...
١
به صفحه

 

 تمامی حقوق متعلق است به Slam.ir

برنامه نویسی وب || پشتیبانی || پرتال || توسعه نرم افزار خاتم