نتایج: ٩ مورد یافت گردید.
صفحه اصلی > کتابخانه > تمرینات بسکتبال
تمرینات پایه بسکتبال انجمن های ورزشی برلین - ۱۳۹۱/۸/۲۸
کتاب تمرینات پایه بسکتبال انجمن های ورزشی برلین شامل 9 فصل است که هر فصل آن یکی از مهارت های پایه را در برمی گیرد که ضمن آموزش بسکتبال، تمرینات ویژه ای نیز برای آن ها بیان می کند.
مجموعه کامل از تمرینات تهاجمی بسکتبال - ۱۳۹۱/۸/۲۸
این گنجینه ی غنی از دانش تهاجمی بسکتبال، برای تمامی مربیان و بازیکنانی که خواستار افزایش فهم خود از بسکتبال می باشند، ضروری است.
تمرینات پایه بسکتبال لیگ ورزشی جوانان امریکا - ۱۳۹۱/۸/۲۸
جزوه تمرینات پایه بسکتبال لیگ ورزشی جوانان امریکا به زبان انگلیسی است و شامل تمرینات شوت، پاس، بال هندلینگ، پیوت، ریباند، دفاع و اصول بسکتبال می باشد.
تمرینات بسکتبال و طراحی جلسه تمرینی - ۱۳۹۱/۸/۲۸
با دانلود و مطالعه کتاب تمرینات بسکتبال و طراحی جلسه تمرینی، شما یک گام به سوی موفقیت در مربیگری برمی دارید. زیبایی این کتاب در این می باشد که تمامی تمرینات طراحی این کتاب بر اساس تاثیر گزاری، رقابتی و جالب بودن برگزیده شده اند.
[نویسنده: پتریک اندرسون Patrick Anderson]
10 تمرین بسکتبال توسط پتریک اندرسون - ۱۳۹۱/۸/۲۸
ر این PDF مربی پتریک اندرسون Patrick Anderson ده تمرین حیاتی و مهم بسکتبال را ارائه می کند که می تواند دانش مربیان پایه بسکتبال کشور را ارتقا دهد.
52 تمرین باشگاه بسکتبال گرینویل - ۱۳۹۱/۸/۲۸
این کتاب شامل 52 تمرین بسکتبال است که توسط باشگاه بسکتبال گرینویل جمع آوری شده است.
ارتقا بازيكنان جوان بوسيله تمرينات بسكتبال - ۱۳۹۱/۸/۲۸
هدف این کتاب ارتقاء و توسعه بازیکنان جوان زیر 16 سال می باشد. از انجایی که سن و سال و بدنسازی در ورزش بسکتبال از اهمیت بالایی برخوردار است مربیان جوانان و نوجوانان باید بدنسازی را فرا گیرند.
تمرینات دستیابی به موفقیت در بسکتبال - ۱۳۹۱/۸/۲۸
کتاب بسکتبال تمرینات دستیابی به موفقیت در بسکتبال در برگیرنده 72 تمرین برگزیده بسکتبال می باشد که بازیکنان بسکتبال را به سخت کوشی بیشتر مجبور و به توسعه یک تیم بسکتبال برای پیروزی کمک می کند. این کتاب را می توانید رایگان از کتابخانه الکترونیکی بسکتبال Slam.ir دانلود کنید.
[نویسنده: امید احمدی]
نمایش:
١٠
...
١
به صفحه

 

 تمامی حقوق متعلق است به Slam.ir

برنامه نویسی وب || پشتیبانی || پرتال || توسعه نرم افزار خاتم