نتایج: ٨ مورد یافت گردید.
صفحه اصلی > کتابخانه > اصول بسکتبال
بازی هایی برای دستیابی به موفقیت در بسکتبال - ۱۳۹۱/۸/۳۰
در این کتاب 33 تا از بازی های مورد علاقه ی ما در بسکتبال که به شما در پیشرفت تیم و پیروزی در یک مسابقه ی بسکتبال کمک می کنند، جمع آوری شده است تا راهنما و کمک هر مربی بسکتبالی باشد.
مهارت های حرکتی بسکتبال - ۱۳۹۱/۸/۳۰
مهارت های حرکتی در بسکتبال اساس و پایه ی حمله و دفاع بسکتبال می باشد. ما به عنوان یک مربی باید کاملا مطمئن باشیم که بازیکنان ما موثر و بدون خظر بر روی زمین بسکتبال حرکت می کنند. جزوه مهارت های حرکتی بسکتبال می تواند راهنمای خوبی برای مربیان جهت آموزش مهارت های حرکتی و استفاده از فضاهای بسکتبال باشد.
کتابچه اموزشی رموز اصول بسکتبال - ۱۳۹۱/۸/۳۰
این کتابچه شامل 9 فصل می باشد که هر فصل آن یکی از اصول بسکتبال را در بر می گیرد و در آن فصل سعی شده است نکات کلیدی و مهم آن اصل بسکتبال را بیان کند.
بسکتبال انتقالی - ۱۳۹۱/۸/۳۰
این جزوه که با نام بسکتبال انتقالی جمع اوری شده است، سعی شده در آن نکات کلیدی، تمرینات پایه و مفاهیم انتقال را با کلامی ساده بیان کند.
مهارت های فردی برای بازیکنان جوان بسکتبال - ۱۳۹۱/۸/۳۰
رابرت بائر Robert Bauer مدرس آلمانی فدراسیون جهانی بسکتبال فیبا FIBA، در سفری که سال گذشته به ایران آمده بود، این کتاب را تقدیم مربیان بسکتبال کشور کرد. این کتاب با ارزش توسط وب سایت Slam.ir ترجمه شد تا شاید کمکی به مربیان بسکتبال کشور کند.
تهدید سه گانه Triple Threat - ۱۳۹۱/۸/۳۰
ما در این کتاب در مورد "اصول همراه با توپ" صحبت خواهیم کرد: دریبل، پاس و شوت. من به شما راه توسعه هر یک از این اصول را تمرین به تمرین و گام به گام برای ایجاد توانایی در بازیکنان بسکتبال نشان خواهم داد.
کتاب بسکتبال حرکات حمله بسکتبال Motion Offfense - ۱۳۹۱/۸/۳۰
مقاله بسکتبال حرکات حمله بسکتبال Motion Offfense نکات جمع آوری شده در سیستم های حمله بسکتبال می باشد که از تعدادی کتب و منابع بزرگ بسکتبال تهیه شده و در انجمن ورزشی استذالیا AIS یا Australian Institute of Sport نیز تدریس می شود.
مقاله ی علمی - جزوات بازیکنان بسکتبال basketball player Handouts - ۱۳۹۱/۸/۳۰
مقاله علمی جزوات بازیکنان بسکتبال basketball player Handouts، توسط باشگاه بسکتبال گرینویل و آقای آندره هایسون Andrew Haysom نوشته شده است. این مقاله اصول ورزش بسکتبال را معرفی و تعریف می کند و با نمایش عکس و ذکر مثال هایی این اصول را برای خواننده آشنا می کند.
نمایش:
١٠
...
١
به صفحه

 

 تمامی حقوق متعلق است به Slam.ir

برنامه نویسی وب || پشتیبانی || پرتال || توسعه نرم افزار خاتم