مجله بسکتبال 2014 - ۱۳۹۳/۲/۲۶
slam magazine 2014/4
[نویسنده: slam.ir]
آموزش مهارت های بسکتبال - ۱۳۹۳/۲/۲۶
آموزش مهارتهای بسکتبال در المپیک و تمرینات خاص آن بصورت تصویری
جلد پانزدهم فیبا اسیست Fiba Assist - ۱۳۹۳/۲/۲۶
جلد پانزدهم از مجله فیبا اسیست Fiba Assist در آگوست سال 2005 از طرف فیبا FIBA به منظور کمک به پیشرفت بسکتبال و دانش بسکتبال مربیان و تمامی اعضای یک تیم بسکتبال در سرتاسر جهان منتشر شده است. فیبا اسیست یکی از منابع مفید و معتبر برای مربیگری بسکتبال می باشد.
ناهنجاری های ساختار اسکلتی و اصلاح حرکات - ۱۳۹۳/۲/۲۶
این کتابچه به منظور آشنایی با ناهنجاری های ساختار اسکلتی و اصلاح حرکات که یکی از مفاهیم اصلی تربیت بدنی و علوم ورزشی می باشد، جمع آوری شده است.
چهاردهمین شماره مجله فیبا اسیست Fiba Assist - ۱۳۹۳/۲/۲۶
چهاردهمین شماره از مجله فیبا اسیست Fiba Assist در ژوئن سال 2005 از طرف فیبا FIBA به منظور کمک به پیشرفت بسکتبال و دانش بسکتبال مربیان و تمامی اعضای یک تیم بسکتبال در سرتاسر جهان منتشر شده است. فیبا اسیست یکی از منابع مفید و معتبر برای مربیگری بسکتبال می باشد.
مطالعات آموزش پرورش در رشته تربیت بدنی برای بسکتبال - ۱۳۹۳/۲/۲۶
هدف مطالب کتابچه "مطالعات آموزش پرورش در رشته تربیت بدنی برای بسکتبال" حمایت از معلمان و داوطلبان برای آماده سازی جهت آزمایش کاربردی مطالعات آموزشی تربیت بدنی می باشد.
سیزدهمین جلد مجله فیبا اسیست Fiba Assist - ۱۳۹۳/۲/۲۶
سیزدهمین جلد از مجله فیبا اسیست Fiba Assist در آپریل سال 2005 از طرف فیبا FIBA به منظور کمک به پیشرفت بسکتبال و دانش بسکتبال مربیان و تمامی اعضای یک تیم بسکتبال در سرتاسر جهان منتشر شده است. فیبا اسیست یکی از منابع مفید و معتبر برای مربیگری بسکتبال می باشد.
رازهای آزمون های استعدادیابی در بسکتبال - ۱۳۹۳/۲/۲۶
کتابچه "رازهای آزمایش استعدادها در بسکتبال" راهنمایی برای مربیان جهت انتخاب یک تیم برنده می باشد.
شماره دوازدهم مجله فیبا اسیست Fiba Assist - ۱۳۹۳/۲/۲۶
جلد دوازدهم از مجله فیبا اسیست Fiba Assist در فبریه سال 2005 از طرف فیبا FIBA به منظور کمک به پیشرفت بسکتبال و دانش بسکتبال مربیان و تمامی اعضای یک تیم بسکتبال در سرتاسر جهان منتشر شده است. فیبا اسیست یکی از منابع مفید و معتبر برای مربیگری بسکتبال می باشد.
جلد یازدهم فیبا اسیست Fiba Assist - ۱۳۹۳/۲/۲۶
جلد یازدهم از مجله فیبا اسیست Fiba Assist در دسامبر سال 2004 از طرف فیبا FIBA به منظور کمک به پیشرفت بسکتبال و دانش بسکتبال مربیان و تمامی اعضای یک تیم بسکتبال در سرتاسر جهان منتشر شده است. فیبا اسیست یکی از منابع مفید و معتبر برای مربیگری بسکتبال می باشد.
نمایش:
١٠
١
...
به صفحه

 

 تمامی حقوق متعلق است به Slam.ir

برنامه نویسی وب || پشتیبانی || پرتال || توسعه نرم افزار خاتم