نتایج: ٢١٣ مورد یافت گردید.
صفحه اصلی > تصاویر > پس زمینه
کوبی برایانت گارد لس آنجلس لیکرز - ۱۳۹۲/۴/۷
پس زمینه ای زیبا از کوبی برایانت Kobe Bryant گارد لس آنجلس لیکرز که به تازگی در فصل 2013 و در هفدهمین فصل حضور خود در مسابقات ان بی ای توانست به رکورد جوانترین بازیکن 30000 امتیازی بازی های ان بی ای برسد و رکوردی دیگر از خود به جای بگذارد.
درون ویلیامز گارد بروکلین نتس - ۱۳۹۲/۴/۷
پس زمینه ای زیبا از درون ویلیامز Deron Williams با پیراهن تیم بروکلین نتس Brooklyn Nets که فصل 2013 رقابت های ان بی ای را برای این تیم بازی می کند.
لبرون جیمز فوروارد و ستاره میامی - ۱۳۹۲/۴/۷
پس زمینه ای زیبا از لبرون جیمز LeBron James فوروارد و ستاره بسکتبال میامی هیت Miami Heat که با شماره پیراهن 6 در این تیم بازی می کند.
راسل وستبروک گارد اکلاهوما سیتی تاندر - ۱۳۹۲/۴/۷
پس زمینه ای زیبا از راسل وستبروک Russell Westbrook گارد اکلاهوما سیتی تاندر Oklahoma City Thunder با نام "پرواز" که با این تیم تا فینال رقابت های ان بی ای در سال 2012 یالا آمد.
پس زمینه زیبا از تیم اصلی بسکتبال لیکرز - ۱۳۹۲/۴/۷
در این پس زمینه زیبا پنج بازیکن اصلی تیم بسکتبال لس‌آنجلس لیکرز Los Angeles Lakers در فصل 2013 ان بی ای حضور دارند که استیو نش Steve Nash و پاول گسول Pau Gasol در همان ابتدای فصل دچار مصدومیت شدند.
کارملو کیان آنتونی ستاره تیم بسکتبال نیویورک نیکس - ۱۳۹۲/۴/۷
پس زمینه ای زیبا از کارملو کیان آنتونی Carmelo Kyam Anthony ستاره تیم بسکتبال نیویورک نیکس New York Knicks که با بازی های خوب خود، این تیم را به یکی از مدعیان قهرمانی در فصل 2013 ان بی ای NBA معرفی کرده است.
دوایت هاوارد سنتر و ستاره Los Angeles Lakers - ۱۳۹۲/۴/۷
پس زمینه ای زیبا از دوایت هاوارد Dwight Howard سنتر و ستاره لس آنجلس لیکرز Los Angeles Lakers که در 20 بازی اول فصل 2013 با تیم لیکرز متحمل 11 شکست شده است و جایگاه خوبی در رده بندی ان بی ای NBA برای تیم خود بدست نیاورده است.
لبرون جیمز ملقب به پادشاه - ۱۳۹۲/۴/۷
لبرون جیمز LeBron James ستاره و فوروارد تیم میامی هیت Miami Heat که به پادشاه است برای اولین بار توانست در سال 2012 در رقابت های ان بی ای به قهرمانی نائل شود.
نمایش:
١٠
به صفحه

 

 تمامی حقوق متعلق است به Slam.ir

برنامه نویسی وب || پشتیبانی || پرتال || توسعه نرم افزار خاتم