نتایج: ٣٢ مورد یافت گردید.
کوین دورانت لبرون جیمز و کوبی برایانت - ۱۳۹۱/۹/۱۱
تصویری از کوین دورانت Kevin Durant، لبرون جیمز LeBron James و کوبی برایانت Kobe Bryant سه بازیکن بزرگ تیم ملی امریکا در بازی های المپیک 2012 لندن که در کنار هم قرار گرفته اند.
تیم ملی بسکتبال امریکا قهرمان المپیک 2012 لندن - ۱۳۹۱/۹/۱۱
عکس یادگاری و زیبا از تیم ملی بسکتبال امریکا در جشن قهرمانی المپیک 2012 لندن که با پیروزی بر اسپانیا به این عنوان نائل شدند.
خوشحالی کوین دورانت بعد از شوت سه امتیازی در فینال المپیک - ۱۳۹۱/۹/۱۱
عکسی زیبا از بازی فینال بسکتبال المپیک 2012 لندن، در جایی که کوین دورانت Kevin Durant بعد از شوت سه امتیازی خود در مقابل تیم ملی بسکتبال اسپانیا، خوشحالی می کند.
خطای اندره ایگودالا بر روی رودی فرناندز - ۱۳۹۱/۹/۱۱
تصویری زیبا از لحظه ی خطای اندره آیگودالا Andre Iguodala فوروارد تیم ملی ایالات متحده امریکا بر روی رودی فرناندز Rudy Fernandez بازیکن شماره 5 اسپانیا در فینال بسکتبال المپیک 2012 لندن که با برتری 107 بر 100 امریکا به پایان رسید.
اسلم دانک لبرون جیمز در بازی فینال بسکتبال المپیک 2012 لندن - ۱۳۹۱/۹/۱۱
تصویری فوق العاده از لحظه ی اسلم دانک لبرون جیمز LeBron James در بازی فینال بسکتبال المپیک 2012 لندن که در این بازی تیم ملی بسکتبال امریکا با برتری 107 بر 100 در مقابل اسپانیا، مدال طلای المپیک را تصاحب کرد.
تیم ملی بسکتبال اسپانیا در ابتدای بازی فینال المپیک لندن - ۱۳۹۱/۹/۱۱
تصویر زیبا از ورود تیم ملی اسپانیا به داحل زمین در بازی فینال بسکتبال المپیک 2012 لندن که در این بازی مغلوب تیم ملی امریکا شدند و مدال نقره المپیک را تصاحب کردند.
جشن پیروزی تیم ملی بسکتبال روسیه بعد از کسب مدال برنز المپیک - ۱۳۹۱/۹/۱۱
صحنه ای زیبا از خوشحالی بازیکنان تیم ملی روسیه بعد از غلبه بر آرژانتین در بازی رده بندی المپیک 2012 لندن و کسب مدال برنز این بازی ها
مانو جینوبلی و پابلو پریجیونی بعد از از دست دادن مدال برنز - ۱۳۹۱/۹/۱۱
تصویری زیبا از ناراحتی مانو جینوبلی Manu Ginobili و پابلو پریجیونی Pablo Prigioni بعد از باخت در برابر روسیه و از دست دادن مدال برنز در بازی رده بندی رقابت های بسکتبال المپیک 2012 لندن
پابلو پریجیونی برای نجات توپ از دست رفته تلاش می کند - ۱۳۹۱/۹/۱۱
تصویری زیبا از لحظه ای که پابلو پریجیونی Pablo Prigioni بازیکن تیم ملی بسکتبال آرژانتین برای زنده کردن مجدد توپ در بازی رده بندی بسکتبال المپیک 2012 لندن تلاش می کند.
خوشحالی پاول گسول بعد از راه یابی به فینال المپیک - ۱۳۹۱/۹/۱۱
عکسی زیبا از خوشحالی پاول گسول Pau Gasol و هم تیمی های او بعد از راه یابی به فینال المپیک 2012 لندن با پیروزی مقابل تیم ملی بسکتبال روسیه
نمایش:
١٠
١
...
به صفحه

 

 تمامی حقوق متعلق است به Slam.ir

برنامه نویسی وب || پشتیبانی || پرتال || توسعه نرم افزار خاتم